Solárne

 

Bublinková modrá

Slúži na prekrytie bazénov počas letnej sezóny.

Hrúbka materiálu je 0,26mm (260 mikronov). Priemer bublinky je 15mm.

TvarRozmer Cena bez DPHCena s DPH
Kruh2,515,6318,59
Kruh322,526,78
Kruh3,6633,4939,85
Kruh4,5752,2162,13
Kruh5,575,6389,99
Kruh690107,1
Kruh6,4102,4121,86
Obĺžnik2 x 42023,8
Obĺžnik3 x 64553,55
Na mieru 1m22,52,97