Vitajte na stránke AGROPLAST.SK 

Agrofólia na mieru

Agrofólie sú využívané predovšetkým na fóliovníky a dlhodobejšie prekrývanie ako ochrana proti vonkajším poveternostným vplyvom napr. drevo.

Vyrábame presne podľa požiadaviek zákazníka aj s pridaním špagátom na upevnenie fólie ku konštrukcií fóliovníka.

Minimálna životnosť týchto fólii je 24 mesiacov, avšak pri správnom použití je možné aj dlhšie využívanie tohto produktu.

 


 
 

3D Obaly

PE obaly sú špecialitou našej výroby. Obaly vyrábame v rôznych farebných variáciách , hrúbkach a rozmeroch.

Máme pre Vás riešenie. A tým je presne na Vašu požiadavku vyrobený 3D obal, ktorý presne bude sedieť na Váš výrobok ako vyšitý.

Dalšia veľká výhoda týchto obalov je, že sú vyrábané z teplomzmrštiteľnou fóliou. Čiže stačí nasadiť obal a krátkodobo vystaviť obal horúcemu vzduchu. Obal zmrští a zafixuje Vaše výrobky. 

LDPE Vrecia

PE vrecia sa vyrábajú zo stabilizovaných a nestabilizovaných materiálov. Záleží na akú životnosť plánujete Váš výrobok uschovať do vreca a či bude vrece vystavené slnečnému žiareniu.

Vrecia vyrábame štandartne mnohých druhov farieb , hrúbok a rozmerov.

Naše najmenšie sériovo vyrábané vrece ma rozmery 110 x 100mm a u maxima zákazníka neobmedzujeme na rozmere.

 


 
 

Silážne plachty

Naša firma sa od svojho založenia zaoberala hlavne výrobou silážnych plachiet pre zakrývanie silážnych jám. V počiatkoch bol sortiment fólii pomerne obmedzený ale s nadväzovaním nových kontaktov sa rozširoval aj sortiment. V súčastnosti máme v ponuke 4 hrúbky čiernej fólie, jeden typ bielej fólie a jeden typ tzv. zateplovacej fólie.